Wizytówki
Wizytówka STANDARD

Wizytówka STANDARD + Soft-Touch *

Papier kredowy mat 350gr
Oferta obejmuje projekt, skład, wydruk, dostawę.

*) Folia Soft-Touch - folia matowa o ciekawej fakturze, delikatna i jedwabista w dotyku.

Płatność - przedpłata na konto
Foxline Reklama Wizualna Mariusz Konopnicki
15 1140 2004 0000 3802 2554 2258

Dostawa kurierem na wskazany adres przez Klienta
Druki samokopiujące
Reklama na pojazdach
Do grafiki samochodowej stosujemy kilka rodzajów folii:
ploterową - średnio lub dugookresową charakteryzującą się w zaleznoci od serii użytej folii, średnimi lub wysokimi parametrami plastycznymi; folia ta doskonale się formuje i poddaje przy klejeniu, umożliwiając aplikację na powierzchniach dość nie regularnych z przetoczeniami. 
monomeryczną z nadrukiem solwentowym, miękką o plastycznych właciwościach aplikowaną na paskie lub lekko obłe elementy karoserii.
wylewaną z nadrukiem solwentowym, charakteryzującą się bardzo wysokimi parametrami plastycznymi; folia ta doskonale się rozciąga i dzięki temu pozwala na aplikację w miejscach trudnodostępnych (zagięcia, przetłoczenia, narożniki)
okienną - "One Way Vision", która dzięki perforacji umożliwia oglądanie nadrukowanej grafiki osobom znajdującym się na zewnątrz pojazdu, natomiast tym znajdującym się we wnętrzu nie ogranicza widzenia, lecz stwarza efekt przyciemnionej szyby.
bannerową - jako aplikacje ploterowe lub drukowane, bardzo miękką o waciwociach plastycznych naklejaną na plandeki.
W przypadku takich pojazdów jak: betonowozy, cysterny, dźwigi i inne pojazdy specjalne, stosowanie folii ploterowej nie zawsze jest możliwe ze względu na specyficzny rodzaj powierzchni. Pofałdowane lub nie regularne powierzchnie, kontakt ze środkami czyszczącymi (chemicznymi) i zwiększone narazenie na ścieranie eliminują zastosowanie folii.
W takich przypadkach jedynym rozwiązaniem są aplikacje malowane.
Szyldy - Tablice
Tablice - system lekki
"System lekki" składa się z trzech elementów:
tablica - Podkład nośnika reklamy wykonany jest z blachy ocynkowanej gruboci 1,25mm, krawędziowany w celu usztywnienia panelu z zaokrąglonymi narożnikami. Tablica jest dodatkowo malowana od tyłu.
uchwyty montażowe - Gotowe obejmy zapewniające samodzielny i prosty montaż tablicy do supków montażowych. Występują do montażu jednostronnego lub dwustronnego.
supki montażowe - Nogi tablicy wykonane są z rury stalowej ocynkowanej o rednicy 48..60mm, u dołu dospawane są poprzeczne elementy zapewniające stabilnoć konstrukcji. W zalżenoci od rodzaju gruntu może zaistnieć koniecznoć dodatkowego betonowania lub zamontowania odciągów wykonanych z takich samych rur o rednicy 60mm.
Reklama nanoszona jest w postaci folii samoprzylepnej jako grafika plotowana lub drukowana.
Reklama przestrzenna
Styrografia
Materiałem używanym w tej formie reklamy jest "Styrodur", pianka doskonale nadająca się do cięcia na ploterach tnących. Po szpachlowaniu i pomalowaniu otrzymujemy ciekawą formę przestrzenną. Kolorowe aplikacje przestrzenne malowane farbami są przyklejane do podłoża i w niektórych przypadkach dla zabezpieczenia nabijane na plastikowe kołki (szpilki). Mają zastosowanie na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów, tworząc ciekawą formę reklamy. Niekiedy dodatkowo dla polepszenia ogólnego efektu podświetla się odpowiednio skierowanym źródem świata.
Plexiglas
Wycinane litery i wszelkiego rodzaju płaskie figury z plexiglas'u. Maksymalna gruboć plexi 10mm. Wycięte litery, czy też znaki logo z kolorowego plexiglas'u charakteryzują się wyjątkową trwałością, ostrocią ksztatów krawędzi, można łatwo czyścić.
Reklama okienna
Reklama okienna wykonywana jest w dwóch technikach: jako grafika wyklejana folią samoprzylepną plotowaną foliami ekonomicznymi lub translucentnymi, lub jako drukowane reklamy na folii perforowanej z czarnym nieprzepuszczającym świata podkładem. Folia okienna "One Way Vision", dzięki perforacji umżoliwia oglądanie nadrukowanej grafiki osobom znajdującym się na zewnątrz obiektu, natomiast tym znajdującym się we wnętrzu nie ogranicza widzenia, lecz stwarza efekt przyciemnionej szyby.
Bannery
Banner "Frontlit" - ekspozycje jednostronne
Banner "Frontlit" zbudowany jest z warstwy nośnej tkaniny poliestrowej oraz powleczenia z PCV - trudny do rozdarcia. Występuje w gramaturze od 340 do 500g/m2. Przeznaczony do druku jednostronnego atramentami eco-solwentowymi lub solwentowymi, oraz aplikacji folią ploterową bannerową. Znajduje zastosowanie jako nonśik reklamowy na ścianach budynków, płotach, nad traktami komunikacyjnymi. Aplikowany w różnych miejscach, najbardziej dogodnych dla zleceniodawcy. Moeż być zgrzewany termicznie lub klejony. Poszczególne pasy frontlitu mogą być łączone tworząc powierzchnię kilkuset metrów kwadratowych. Zalecany do aplikacji wewnętrznych lub zewnętrznych. Płutno odporne na UV, wilgoć i zmiany temperatur. Druk  solwentowy niestety nie jest odporny  na UV. Średni czas aplikacji to 2 - 3 lata. 

Banner "Blockout" - ekspozycje dwustronne
Gruba tkanina wykonana z PCV, parametry zbliżone do bannera typu frontlit. Występuje w gramaturze od 520 do 800g/m2. Przeznaczony do druku solwentowego i oklejania folią ploterową bannerową. Zasadniczą rónicą, jest fakt, że pomiędzy zewnętrznymi warstwami bannera znajduje się czarna, nieprzepuszczająca świata wkadłka, dzięki której unikamy efektów prześwietlenia jednej strony na drugą, przez co obie strony reklamy są czytelne bez zakóceń. Efektywna szerokoć 3,20m może być powiększona przez zgrzewanie kolejnych pasów bannera. Należy pamiętać, że bardzo duaż powierzchnia działa jak żagiel i wymaga stosowania bardzo stabilnych konstrukcji mocujących. Szczególne zalety Bannera typy "Blockout" wykorzystuje się umieszczając go np. nad ulicą. Druk  solwentowy niestety nie jest odporny  na UV. Średni czas aplikacji to 2-3 lata. 

Siatka "Mesh"
Materiał zbudowany na bazie tkaniny poliestrowej powleczonej PCV. Jednakże w odróżnieniu od litego bannera jest podłożem ażurowym, dzięki czemu gotowe reklamy mogą być umieszczane również na oszklonych częciach budynków. Oczka w siatce mają na celu przepuszczanie powietrza, który mógby spowodować zerwanie reklamy lub zniszczenie konstrukcji jak i umoliwienie oglądania przestrzeni od tyłu reprodukcji. Najczęciej stosowana gramatura to 300 g/m2, - tkanina trudna do rozdarcia, wodoodporna, odporna na promienie UV i zmianę temperatury. Materia przeznaczony do nadruków solwentowych. Druk  solwentowy niestety nie jest odporny  na UV. Średni czas aplikacji to 2-3 lata. Zaletą tego typu materiału są żywe i intensywne kolory w poączeniu z moliwśocią tworzenia największych, najbardziej spektakularnych pod względem powierzchni reklam zewnętrznych. Dzięki swoim właściwociom (lekkość, przepuszczalność świata i powietrza) znajduje zastosowanie na przykad na rusztowaniach, cśianach budynków, szklanych powierzchniach.

Banner odblaskowy
Banery reklamowe - to materiały stosowane do reklamy zewnętrznej, podobne do plakatu. W porównaniu jednak z plakatem baner reklamowy jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne, np. silny deszcz lub wiatr. Trudno jest go także uszkodzić mechanicznie. To skuteczna i wytrzymała forma przekazu reklamowego. Banery odblaskowe są drukowane na materiale o właściwościach odblaskowych. W nocy oświetlane pod odpowiednim kątem odbijają światło - co sprawia, że są bardzo dobrze widoczne. W dzień niewiele różnią się od tradycyjnych banerów. Ich struktura z bliskiej odległości przypomina swoim kształtem plaster miodu.
Reklama podświetlana
Folia translucentna
Podświetlane od tyłu formy reklamowe, wykonywane jako grafiki plotowane lub drukowane. Folia translucentna jest nośnikiem plotowanym lub drukowanym i naklejanym na mleczną opalizowaną plexi.

Backlight
Innym nośnikiem jest pótno winylowe "Backlight", używane jako nośnik szczególnie w dużych powierzchniowo kasetonach świetlnych. "Backlight" jest materiałem winylowym posiadającym waściwoci przepuszczające i rozpraszające świato, dzięki specjalnej strukturze eliminuje tzw. efekt "gorących plam". Wydruk wykonywany w wyższych nasyceniach powoduje, ze po podświetleniu prezentowana grafika staje się bardziej intensywna i atrakcyjna. Elastyczny, dzięki czemu dobrze "pracuje" razem z konstrukcją, - szwy są praktycznie niewidoczne - do zgrzewania używa się specjalnej bezbarwnej taśmy. Niemniej jednak, "Backlighty" prezentują się doskonale również w dzień.
Szablony malarskie
Przygotowujemy szablony wycinane z folii szablonowej z oklejonym papierem transferowym do naklejenia na płaskie powierzchnie, oraz wycinane na papierze syntetycznym do malowania na elewacjach budynków.
Szablony z papieru syntetyznego charakteryzują się tym, że nie chłoną farby i bardzo trudno je uszkodzić. 
System Identyfikacji Wizualnej
Oferujemy szeroką gamę produktów Systemów Informacji Wizualnej, takich jak: tablice informacyjne, tablice kierunkowe, tabliczki przydrzwiowe. Kolekcje zawierają wszystko, czego potrzebuje każdy, kto chce kompleksowo oznakować budynek o dowolnym przeznaczeniu. Nowoczesna linia, elegancki wygląd oraz wielofunkcyjny design sprawiają, że produkty bez trudu można dopasować do każdego rodzaju wnętrza.
CIRCLE
CIRCLE
CIRCLE DIRECTION
CIRCLE DIRECTION
CIRCLE PRZYKRĘCANE
CIRCLE PRZYKRĘCANE
GLASS
GLASS
RHYTHM
RHYTHM
RHYTHM MIDI
RHYTHM MIDI
RHYTHM MAX
RHYTHM MAX
RHYTHM DIRECTION
RHYTHM DIRECTION
RHYTHM PROSTOPADŁE
RHYTHM PROSTOPADŁE
RHYTHM PRZYKLEJANE
RHYTHM PRZYKLEJANE
RHYTHM PRZYKRĘCANE
RHYTHM PRZYKRĘCANE
UNIVERS
UNIVERS
DUAL NAŚCIENNE
DUAL NAŚCIENNE
DUAL STOJĄCE
DUAL STOJĄCE
Systemy display
potykacze
potykacze
ramki i listwy plakatowe
ramki i listwy plakatowe
roll upy
roll upy
standy
standy
ścianki reklamowe
ścianki reklamowe
tabliczki przydrzwiowe
tabliczki przydrzwiowe
Back to Top